Mudrace

o nas

Fundacja OCR Events specjalizuje się w organizacji terenowych biegów przeszkodowych, treningów ogólnorozwojowych oraz obozów treningowych. Wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie oraz wyjątkowa baza terenowa i sprzętowa sprawiły, że tworzymy eventy o niepowtarzalnym charakterze.

Przychodzimy więc do Was z najnowszym pomysłem na NAJBARDZIEJ RADOSNY BIEG Z PRZESZKODAMI! Mud Race to prawdziwy powrót do „korzeni” biegów przeszkodowych z realizacją na najwyższym poziomie! Spotkajmy się już 12 maja 2024!

Nietuzinkowe realizacje to nasza specjalność, a dzięki kadrze czynnie zaangażowanej zarówno w świat biegów przeszkodowych jak i innych dyscyplin, wiemy na co kłaść nacisk podczas organizacji dobrego wydarzenia sportowego. Nasze sztandarowe realizacje to Bieg Morskiego Komandosa oraz Biegun OCR, które na stałe wpisały się w kalendarz trójmiejskich wydarzeń sportowych zaskarbiając sobie rzesze krajowych jak i zagranicznych fanów.

Rozległy teren usytuowany w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w niedalekiej odległości od zatoki Gdańskiej daje nam ogromne możliwości urozmaicenia trasy biegu o przeszkody naturalne oraz piękne i niepowtarzalne widoki.

W trakcie kilkunastoletniej obecności na rynku wypracowaliśmy skuteczne metody doskonalenia naszych realizacji. Wnikliwie przyglądamy się zagranicznym realizacjom i śmiało przekładamy ich rozwiązania na nasze realia niejednokrotnie rewolucjonizując w ten sposób postrzeganie oraz organizację terenowych biegów z przeszkodami. Dodatkowo słuchamy głosów samych biegaczy, rozważamy ich opinie, dzięki czemu wiemy czego im potrzeba.

W czasie gdy OCR staje się coraz bardziej sprofesjonalizowanym sportem (i dobrze!), wielu początkujących zawodników chciałoby zasmakować „dawnego” biegania z przeszkodami. Błotko zamiast stadionowej murawy, lekkie przeszkody w zamian za kilkumetrowe, skomplikowane konstrukcje, atmosfera dobrej zabawy i poczucie zrealizowanego celu – to jest to!