Mudrace

Przeszkody

mud open & mud family

1
Błoto
Zadaniem zawodnika jest przebiegnięcie przez błotną ścieżkę pomiędzy taśmami znaczeniowymi.
2
Czołganie

Zawodnik przeczołguje się pod zasiekami. Długość przejścia to ok. 20 m

3
Ścianki

Pionowe ściany o wysokości 250 cm ustawione jedna po drugiej. Zawodnicy mają za zadanie przejście ich górą. Niedozwolone jest chwytanie krawędzi ściany.

4
GDGD
Szereg pionowych ścianek, które należy pokonać górą lub dołem, w zależności od oznaczeń. Niedozwolone jest omijanie ścianek bokiem.
5
Równoważnie
Konstrukcja składa się z belek, które należy pokonać przechodząc po nich bez dotykania podłoża. Niedozwolone jest podpieranie się na rękach.
6
Wilcze doły

Doły wypełnione błotem, które należy pokonać wchodząc do nich. Niedozwolone jest omijanie dołów.

7
Spacer Farmera
Zadaniem zawodnika jest przeniesienie elementu z obciążeniem po wyznaczonej trasie i odłożenie go w wyznaczonym miejscu. Obciążenie z podziałem na kobiece i męskie.
8
Syzyf
Przeszkoda polegająca na przeniesieniu/ przetoczeniu betonowej kuli po zatwierdzonej pętli wyznaczonej palikami/ taśmą. Kule podzielone są na „męskie” (30 kg) oraz „damskie” (20 kg).
9
Szpule
Duże drewniane szpule po kablach, które należy pokonać górą lub dołem, w zależności od oznaczenia.
10
Piramida z siatki

Stożkowa konstrukcja składająca się z metalowego stelaża oraz siatki. Zadaniem zawodnika jest pokonanie przeszkody przechodząc górą.

11
Rurociąg

Przeszkoda składa się z rur o średnicy 80 cm i długości 6 metrów, zamocowanych skośnie na metalowej konstrukcji. W środku rur znajduje się opuszczona z góry lina. Zadaniem zawodnika jest wejście do rury na dole konstrukcji i podciągając się na linie, wejście na samą górę, a następnie zejście w dół po konstrukcji.

12
Piana

Zadaniem zawodnika jest przebiegnięcie przez kolorową pianę.